Fólie na skla: Instalace autofólií Brno

Nové příspěvky: Instalace autofólií Brno

 

 

Bezpečnostní fólie na skla oken bytu či rodinného domu

 

Kam fólii můžeme umístit

V oblasti stavebního skla je možné sklo opatřit okenní polyesterovou fólií, která slouží jako zvýšená mechanická zábrana zpomalující postup pachatele do objektu či automobilu. Dále zamezuje prohození cizích předmětů skleněnou plochou, jako jsou kámen, dlažební kostka, zápalné látky, výbušniny atd. Tam, kde jsou již namontovány mříže, lze zvýšit bezpečnostní účinek dodatečnou montáží fólie a zabránit tak zničení dalších předmětů, např. ve výkladních skříních. Bezpečností fólie dále chrání proti účinkům tlakové vlny, zpomaluje šíření požáru.Tento ochranný prvek využijí ale také banky, poštovní přepážky, byty, rodinné domy, komerční a průmyslové objekty, kanceláře, úřady či vstupní portály budov.

Jak fólie vypadá

Bezpečnostní folie je průhledná, čirá a obsahuje velmi vysoký filtr proti účinkům UV záření (99 %). Povrch fólie je odolný proti běžnému mechanickému i chemickému poškození při doporučené údržbě. Fólie s tloušťkou 0,3 mm má atest Státní zkušebny v kategorii stupně [...]

folie

Zima ještě nekončí, a jak to vypadá, bude ještě dlouhá, S tepelně-izolačními foliemi může být dlouhá, jak chce. Vy můžete být v klidu a pohodě, protože budete mít okna dokonale zaizolovaná a ještě ušetříte slušné peníze na úspoře energie.

Celopolepy aut

A co takhle okenní tepelně-izolační folie?

Zabraňte úniku tepla z domu

S nástupem podzimních a nyní , jak to vypadá, už i zimních měsíců zřejmě spějeme k tomu, že nevyhnutelně budou vnější teploty nadále klesat.

Tak, jako většina motoristů přezouvá své miláčky do zimy na lepší obutí, lidé nakupují nové zimní oblečení, zvířata převlékají svou srst …, tak někteří obyvatelé bytů i rodinných domů přemýšlejí o tom, jak obléci tento byt či dům do „nového“.

instalace fólií

V červenci roku 2017 jsme realizovali v prostorách Právnické fakulty MU v Brně projekt , jako součást rekonstrukce I.np jižního křídla budovy, který byl zaměřen na omezení nadměrného tepla v kancelářských a výukových prostorách fakulty, dodatečnou instalací okenních protislunečních folií.

Autofólie na světlé a bílé vozy

Efektní tónování -bílá - černá
Bílé auto

Tmavá skla na bílém autě. Skvělý kontrast.

Autofólie

Zatmavovací fólie na skla aut
Folie

Reference na autofólie

Fólie na sklo

Referenční fotografie

Reference na práci s foliemi na skla kancelářských budov.

Nanokeramická autofolie na skla Vašeho vozu s maximální blokací tepelné energie (viz tabulka parametry autofolií).

Detailní parametry autofóli

Back to top