Značky: domy

Příspěvky pro značku domy

folie

Zima ještě nekončí, a jak to vypadá, bude ještě dlouhá, S tepelně-izolačními foliemi může být dlouhá, jak chce. Vy můžete být v klidu a pohodě, protože budete mít okna dokonale zaizolovaná a ještě ušetříte slušné peníze na úspoře energie.

Celopolepy aut

A co takhle okenní tepelně-izolační folie?

Zabraňte úniku tepla z domu

S nástupem podzimních a nyní , jak to vypadá, už i zimních měsíců zřejmě spějeme k tomu, že nevyhnutelně budou vnější teploty nadále klesat.

Tak, jako většina motoristů přezouvá své miláčky do zimy na lepší obutí, lidé nakupují nové zimní oblečení, zvířata převlékají svou srst …, tak někteří obyvatelé bytů i rodinných domů přemýšlejí o tom, jak obléci tento byt či dům do „nového“.

instalace fólií

V červenci roku 2017 jsme realizovali v prostorách Právnické fakulty MU v Brně projekt , jako součást rekonstrukce I.np jižního křídla budovy, který byl zaměřen na omezení nadměrného tepla v kancelářských a výukových prostorách fakulty, dodatečnou instalací okenních protislunečních folií.

Autofólie na světlé a bílé vozy

Efektní tónování -bílá - černá
Bílé auto

Tmavá skla na bílém autě. Skvělý kontrast.

Autofólie

Zatmavovací fólie na skla aut
Folie

Reference na autofólie

Fólie na sklo

Referenční fotografie

Reference na práci s foliemi na skla kancelářských budov.

Nanokeramická autofolie na skla Vašeho vozu s maximální blokací tepelné energie (viz tabulka parametry autofolií).

Detailní parametry autofóli

Matové fólie

Ochrana soukromí

Tyto fólie při aplikaci nahrazují efekt pískovaného skla. Fólie nalepená na skle je oboustranně neprůhledná, ale pouze průsvitná. Tedy i v nočních hodinách. Při velkém prostupu přirozeného světla zachovává jistou intimitu prostředí.

    Back to top