Site icon Okenní fólie, tónování autoskel, celopolepy

Profesionální tónování autoskel

Firmy, zabývající se polepy skel, nabízí dnes většinou postup instalace bez demontáže oken. Celá operace trvá pouze pár hodin a není nutno automobil nijak zvlášť na práci připravovat.

Proč je výhodné pořízení autofolie na skla vašeho vozu:

V portfoliu každé profesionální firmy by měl být dostatek tmavostí a barevných odstínů, tak aby výsledný efekt vyhovoval vašim konkrétním funkčním i estetickým požadavkům. Je nutno dodržet jistá pravidla, která stanovuje zákon č. 56/2001 Sb. MD ČR o provozu mot.vozidel na komunikacích, ve kterém se mimo jiné říká…..na předních bočních sklech by prostup světla (po aplikaci folie) neměl poklesnout pod hranici 70%, všechna ostatní skla za řidičem striktní limit tmavosti nemají.

Před samotnou montáží i po ní by vám měla instalační firma změřit přední skla, jestli není překročen limit vyhlášky MD ČR. Po nalepení folií je nutno vydat osvědčení o provedené úpravě skel, pro případnou kontrolu STK.

Se znalostí dnešní problematiky ohledně přehřívání skel již dnes víme, že pokud na čirá skla v automobilu svítí slunce, paprsky nepříjemně přehřívají skla. Sálavé teplo, šířící se od skel do interieru způsobuje, že za skly je kolikrát k nevydržení. Přesto, že máte ve voze klimatizaci a v letních měsících ji plně využíváte, nevyřešíte samotný problém se sálavým teplem od skel.

Toto vyřeší naprosto elegantně okenní autofolie. Klasické autofolie dokáží zablokovat až 58% sálavého tepla, ovšem dnes již zcela bezkonkurenční nanokeramické folie jsou schopny zamezit až 96% sálavé energie za vašimi skly.

Nečekejte na sezonu, nečekejte až na jaro, na dobu delších čekacích lhůt, pořiďte si autofolie již nyní. Tónovat skla můžete celý rok bez omezení.

Exit mobile version