Celopolepy aut

Mezi folie, určené na celopolep vozu poslední dobou čím dál častěji nachází své místo i čiré ochranné folie, které mají za cíl neměnit design a barvu vozu, ale ochránit lak a světlomety vozu před odletujícími kamínky. Také ochránt lak auta před poškrabáním od vandalů, trusu ptáků, nechtěným odřením, chemického posypu a v neposlední řadě i od agresivního slunce a jeho UV záření.

Folie pro celopolep vozu

K dispozii jsou folie na bázi čirého polyuretanu nebo vinylu. Trvanlivost těchto folií se pohybuje od 4-8 let a je dána, typem aplikované folie, dobou expozice slunečního záření, pozicí jednotlivých ploch, možností garážování vozu a jeho údržbou. Pokud zvolíte jen částečnou úpravu polepu některých dílů vozu čirou ochrannou folií, díky podobným optickým vlastnostem folie s lakem nepoznáte, že na ostatních dílech vozu folie není aplikována.

Folii po své životnosti lze samozřejmě odlepit z laku, případně okamžitě aplikovat novou. Při prodej pak automobil získává vyšší užitnou hodnotu.

 

Proč zvolit celopolep vozu?

  • lze velmi rychle změnit barvu auta, dle nálady majitele, omlazení vozu
  • sjednotit firemní flotilu, dle reklamních požadavků majitele
  • levnější a rychlejší postup, oproti lakování
  • ochrana laku vozu
  • odlišné designové provedení od standartních barev výrobce vozu
  • strukturální změna povrchu laku (3D carbon, mat, chameleon, perleť, kartáčovaný kov, umělý rez…)

Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie Celopolepy aut - autofólie