O nás – služby

  • Díky vysokému UV filtru chrání tónovaná autoskla Vás a interier vozu od škodlivého záření před práskáním a šisováním kůže, čalounění, plastů
  • Tónovaná autoskla podtrhují estetickou linii a design vozu

Proč tonování autoskel od nás ?

20 letá praxe v oboru ( školení a praxe – Denver window tint, 2199 Parker Rd., Denver, CO 80231, U.S.A). Instalaci autofolií provádíme v prvotřídní kvalitě u všech druhů vozidel šetrně k vozu zákazníka, bez demontáže skel!

Folie na všechna okna, včetně zadních, většinou parabolických, se instalují z 1ks folie! Prodáváme a instalujeme pouze kvalitní značkové U.S. folie s víceletou životností (záruky v délce 5, 10let a doživotní)

Poskytujeme množstevní slevy na firemní flotily (od 3 vozů).

Montáž provedeme podle možností na počkání, v případě vhodných podmínek i u zákazníka

Tónování autoskel a zákony

AutofoliePro tónování autoskel platí pravidla, daná zákonem a vyhláškou MD. Při aplikaci těchto folií je nutno respektovat v rámci platných zákonů MD, §19 zák. č. 56/2001 Sb., předpis EHK č.43 a Směrnici 92/22/EHS.

V něm je mj. řečeno, že jednotlivá skla u automobilů musí splňovat schválené celkové propustnosti a musí být opatřena schvalovací značkou (nálepkou), na které je uvedeno číslo atestu, typ folie, celková propustnost světla.Působíme a folie instalujeme v následujících regionech:

Autofolie Brno, Žďár n.Sázavou, Vyškov, Blansko, Hodonín, Kroměříž, Prostějov, Olomouc, Přerov, Břeclav, Znojmo, Mikulov, Jihlava, Uh.Hradiště, Hodonín, Velké Meziříčí, Svitavy, Boskovice.