Site icon Okenní fólie, tónování autoskel, celopolepy

Termoizolační fólie

Termoizolační fólie a jejich výhody

Termoizolační fólie šetří Vaše peníze

Tepelně-izolační fólie mohou ušetřit Vaše peníze. Než se rozhodnete zakoupit nová okna, zeptejte se u nás, zda se nevyplatí pořídit jen tepelně izolační folii na okna.

Nemusíte vždy přemýšlet nad tím nejradikálnějším a současně nejdražším řešením, jako je výměna oken.

Z dalších možností jak snížit tepelné ztráty:

Výhody tepelně-izolačních fólií

Když požadujete rychlé řešení na omezení tepelných ztrát, pak můžete termoizolační fólie instalovat ihned bez stavebních úprav a bez ohledu na počasí. Jde o minimální finanční investici. Fólie představuje nejlevnější úpravu stávajícího prosklení. Tepelně-izolační fólie vhodně doplňuje a zvyšuje izolační parametr okenního systému při výměně původního venkovního jednoduchého skla za izolační dvojsklo.

Požadujete-li speciální spektrální úpravu prosklení. Galerie nebo muzea vyžadují, aby s aplikací tepelně-izolační fólie bylo současně odfiltrováno 99 % škodlivého UV záření . Instalací tepelně-izolační fólie zvýšíme povrchovou teplotu vnitřního skla. V mnoha případech instalace tepelně-izolační fólie omezí i rosení oken.

Použití – především byty, rodinné domy, komerční a průmyslové objekty.

Dále pak velké výlohy, zimní zahrady, střešní okna, velké prosklené plochy v halách a starších pavilonech, kde není povolená nebo možná výměna oken za nové, jako třeba v historických budovách, kde nedovolí památkáři zasahovat do konstrukce budov a tedy i oken.

Tepelně izolační folie – charakteristika

Typ barva prostup světla % blokace sluneč.energie % zadržení tepla
P60 NSN neutrál/zlatavá reflexe 60 -70 45 25 – 40

 

Exit mobile version