Fólie na skla, autofólie

Ochranné, bezpečnostní fólie

A co takhle okenní tepelně-izolační folie?

Zabraňte úniku tepla z domu
  • Prosinec 6, 2017
  • Termoizolační fólie
  • Posted by
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem A co takhle okenní tepelně-izolační folie?

S nástupem podzimních a nyní , jak to vypadá, už i zimních měsíců zřejmě spějeme k tomu, že nevyhnutelně budou vnější teploty nadále klesat.

Tak, jako většina motoristů přezouvá své miláčky do zimy na lepší obutí, lidé nakupují nové zimní oblečení, zvířata převlékají svou srst …, tak někteří obyvatelé bytů i rodinných domů přemýšlejí o tom, jak obléci tento byt či dům do „nového“.

Protisluneční a tepelně izolační folieMožná, že někdy stačí málo. Nemám na mysli zateplení fasády, obvodových zdí, ale především oken. Na ty se trochu zapomíná. Přitom u některých staveb to není zanedbatelná plocha, kde dochází k významným únikům tepelné energie skrze skla. U některých moderních budov, bytů a rodinných domů může činit poměr obvodového pláště a celkového prosklení i 25-30% .

Sklo je velmi vodivé, z hlediska vedení tepla, je tedy velmi nedokonalý materiál. U skel dochází k největším únikům tepelné energie z budov. Někteří lidé se rozhodnou přímo pro radikální řešení – výměnu skel. Tato operace řeší zcela jistě problém s tepelnou izolací, není ale tím nejlevnějším řešením.

Elegantní a mnohem levnější řešení právě v těchto měsících nabízí problematika okenních tepelně-izolačních folií. Je jednou z lehce proveditelných věcí. Realizovatelná okamžitě, bez jakéhokoliv zásahu do konstrukce oken, bez prachu, špíny, bourání, atd.

Naše tepelně-izolační folie 60NSN se lepí na vnitřní stranu oken a s jistotou můžeme prohlásit, že folie neztmaví Váš interier. Folie naopak dokáže při pohledu z exterieru vytvořit jisté soukromí. Je lehce nazlátlé barvy a elmininuje 25-27% tepelných ztrát. Navíc blokuje až 99% škodlivého UV záření, jež prochází skly.

Tudíž, nejenže folie zateplí Váš byt či rodinný dům, ale způsobí také to, že všechny předměty v interieru budou i po letech zachovalejší, nebudou tedy vyšisované od slunce v letních měsících.

My Vám garantujeme špičkové provedení, s dlouholetou zárukou( 10 let).

Zvolte eleganci, rychlost , efektivitu , – volte naše jednoduché, levné a účinné řešení, pořiďte si do oken tepelně-izolační folie.

Back to top