Okenní tepelně izolační fólie

folie

S nástupem podzimních a zimních měsíců tak, jako většina motoristů přezouvá svá auta do zimy na lepší obutí , lidé nakupují nové zimní oblečení, zvířata převlékají svou srst,  tak někteří obyvatelé bytů i rodinných domů přemýšlejí o tom, jak uspořit a nevydat zbytečné peníze za vytápění, tedy v podstatě jak obléci tento byt či dům do „nového“, lepšího izolantu.

Zateplení domu

Někdo zatepluje fasádu, obvodové zdi, ale zapomíná se na to, že lze dodatečně zamezit únikům tepla i na stávajících sklech. Na ty se trochu zapomíná. Přitom u některých staveb to není zanedbatelná plocha, kde dochází k významným únikům tepelné energie skrze skla. U moderních budov, bytů a rodinných domů může činit poměr obvodového pláště a celkového prosklení i 25-30% .

Izolace sklem nebo izolace pomocí fólie na sklo?

Sklo je velmi vodivé, z hlediska vedení tepla, je tedy velmi nedokonalý materiál, propouští též škodlivé UV záření. U skel dochází k největším únikům tepelné energie z budov. Někteří lidé se rozhodnou přímo pro radikální řešení – výměnu skel.

Tato operace řeší zcela jistě problém s tepelnou izolací, není ale tím nejlevnějším a nejrychlejším řešením. Elegantní a mnohem levnější řešení právě v těchto měsících nabízí problematika okenních tepelně-izolačních fólií. Tato technika aplikace folie je realizovatelná okamžitě, bez jakéhokoliv zásahu do konstrukce oken, bez prachu, špíny, bourání, atd.

Tepelně izolační fólie P60

Naše tepelně-izolační folie P60 se lepí na vnitřní stranu oken a s jistotou můžeme prohlásit, že folie je velmi světlá, z vnitřní strany oken, téměř nepozorovatelná. Folie neztmaví Váš interier. Naopak , navíc dokáže při pohledu z exterieru vytvořit jisté soukromí. Je lehce nazlátlé barvy a elmininuje až 40% tepelných ztrát. Navíc blokuje až 99% škodlivého UV záření, jež prochází skly.

Tudíž, nejenže folie zateplí Váš byt či rodinný dům, ale způsobí také to, že všechny předměty v interieru budou i po letech zachovalejší, nebudou tedy vyšisované od slunce v letních měsících.

Garantujeme špičkovou profesionální instalaci, s dlouholetou zárukou na montáž i samotný materiál – 10 let.

Nabízíme Vám jednoduché a účinné řešení, pořiďte si do oken tepelně-izolační folie.

Výtahy Merhautova

nanokeramická folie I-SOL 70XT/INFRASOL

Pro správu nemovitostí bytového domu v Brně vznikl u nově pořízených 8 celoprosklených výtahů problém. A to vážné přehřívání vnitřních výtahových šachet od slunečních paprsků.

Teplotní čidla v horním prostoru šachet vypínala pohony výtahů a pro zachování provozuschopnosti bylo nutno věc s přehříváním řešit polepem externí protisluneční folií.

nanokeramická folie I-SOL 70XT/INFRASOL nanokeramická folie I-SOL 70XT/INFRASOL nanokeramická folie I-SOL 70XT/INFRASOL

V zadávací dokumentaci soutěže byla stanovena podmínka instalace nereflexní velmi světlé folie, která výrazně nezmění ráz a vizuální charakter okenních ploch a dostatečně vyřeší problém tepla uvnitř výtahových šachet.  Před samotnou přípravou bylo nutno ještě podřídit výběr samotné folie vyjádření památkářů a vydat kladné stanovisko. Podařilo se.

Realizaci polepu jsme vysoutěžili s NANOKERAMICKOU EXTERNÍ FOLIÍ I-SOL 70XT/INFRASOL. Tato folie blokuje 86% tepelné energie, 99% UV záření. 

Vyzkoušejte na své byty, domy, komerční budovy, sklady, kanceláře. Sami uvidíte posun v oblasti pasivního chlazení.

Šest problémů, které nebudete mít, když…

autofolie

Možná máte poslední dobou, některé z následujících zdravotních problémů. Zbavte se jich. Za pomoci nových typů keramických fólií I_MAX (automobily) nebo I-SOL -XT (budovy) .

Zde naleznete šest zdravotních problémů, které nebudte mít, když si nainstalujete nové keramické folie

Problém první – větší nenadálá únava

Velké teplo nebo velký chlad – třeba za použití klimatizace v autě /ale i doma /, Vám může zapříčinit pocit únavy a vytvořit chronickou bolest hlavy. A unavený řidič za volantem, to je nebezpečí pro všechny účastníky silničního provozu.

Keramické folie, jsou folie, které dokáží eliminovat nutnost mechanického chlazení prostoru. Tedy, kdy to ještě není opravdu nutné. Venku je sice teplo, ale ne takové, aby bylo nutno při nainstalované folii pouštět klimatizaci. Šetříte tím i svou kapsu (nižší spotřeba u aut, bytů, rod.domů) a vaše investice se vám částečně pořízením protislunečních folií vrátí.

Problém druhý – suchá kůže

Dlouhé hodiny strávené v prostředí s klimatizací způsobí, že vaše pokožka ztratí svou vlhkost. Pokud nejste zvyklí používat pravidelně zvlhčovače proti vysychání kůže, můžete začít trpět syndromem suché kůže.

Problém třetí – problémy se srdcem

Velké změny teplot při vstupu z chladného do velmi horkého prostředí může být velkou zátěží pro správnou funkci zdravého srdce. Hodně času stráveného v klimatizovaném prostředí oslabuje vrozenou funkci lidského těla vypořádat se s vysokými teplotami během horkých letních dní.

Problém čtvrtý – dýchaní

A s tím opět souvisí klimatizované prostředí, zvláště v autě. O klimatizaci je také známo, že při nesprávném používání a nedostatečném servisu čištění, cirkulují vzduchem přenosné viry a bakterie, které způsobují nemoci jako je Legionářská nemoc a mnoho dalších potenciálně fatálních infekčních onemocnění, které vyvolávají vysokou horečku, zápaly plic, různá zánětlivá onemocnění apod.

Dýchejte zdravě !

Problém pátý – zvířata

Změna teploty a vlhkosti působí velice negativně nejen na lidský organizmus. V ještě větší míře působí na domácí mazlíčky, (psi, kočky, křečky, morčata, hady, ptáky a mnohé další.) Udělejte příjemné klima doma i v autě při převozu Vašich zvířat.

Problém šestý – škodlivé UV záření

Je známe , že sklo propouští UVA a UVB záření. Při dlouhodobém pobytu na slunci i za sklem dochází k rudnutí pokožky a nebezpečím vzniku kožních chorob, takzvaně melanomů. (rakoviny kůže). Použitím našich protislunečních folií je možno tento problém zcela vyřešit.

Navíc UV záření způsobuje časem problémy i na čalounění, plastech, kůži v interieru aut, bytů a budov. Je dokázáno, že UV záření způsobuje degradaci materialů, jejich příliš rychlé stárnutí, ztrátu pružnosti (např. u plastů) a jejich celkové vyšisování.

Samozřejmě jde o jednu z několika věcí, které je potřeba učinit, abychom výše zmíněné potíže eliminovali.

https://sunpro.cz/tonovani-autoskel/protislunecni-folie/

Problémy se sluncem vyřeší: Nové typy keramických fólií I_MAX

Kontakty na prodejce

SUNPRO Brno, https://sunpro.cz/ Telefon: 603 360 423, E-mail: info@sunpro.cz

A co takhle okenní tepelně-izolační folie?

A co takhle okenní tepelně-izolační folie?

S nástupem podzimních a nyní , jak to vypadá, už i zimních měsíců zřejmě spějeme k tomu, že nevyhnutelně budou vnější teploty nadále klesat.

Tak, jako většina motoristů přezouvá své miláčky do zimy na lepší obutí, lidé nakupují nové zimní oblečení, zvířata převlékají svou srst …, tak někteří obyvatelé bytů i rodinných domů přemýšlejí o tom, jak obléci tento byt či dům do „nového“.

Čtěte více