Tónování autoskel pro bezpečnější a pohodovou jízdu

Autofolie

Sklo, ať automobilové, či stavební je velmi nedokonalý materiál. Je křehké, velmi vodivé, z hlediska přenosu energie, čili přehřívá se a oslňuje. Instalace autofolie všechna tato negativa eliminuje a nejen to…. Vytváří přidanou hodnotu vozu.

Důvody proč mít na sklech folie:

 • brání nadměrnému oslnění
 • snižují teplotu za skly v interieru
 • chrání interier vozu před škodlivým UV zářením, způsobující vyšisování
 • vytváří soukromísnižují oslnění ve zpětném zrcátku
 • snižují oslnění posádky od nadměrného slunečného záření
 • dotváří design vozu
 • brání vyloupení vozu

Během rozhodování, zda si i Vy necháte provést tónování skel, Vás jistě napadne otázka ohledně náročnosti provedení. Pokud se spolehnete na prověřenou firmu, pak se nemáte čeho obávat. Samotná instalace si vyžaduje profesionálního odborníka, s dlouholetou praxí, který tuto službu provede maximálně šetrně k Vašemu vozu.

Velkou výhodou je, že dnes většina zkušených firem z oboru provádí instalaci autofólií již bez demontáže oken u všech druhů vozidel. Díky tomu jde o opravdu šetrnou a rychlou práci. Nejedná se tedy o službu pouze pro moderní a drahé typy vozů. Fólii lze instalovat na všechna okna, krom čelního.

Bereme také ohled na to, že podle zákona nesmí prostupnost denního světla u předních bočních skel klesnout pod hodnotu 70 %. U skel za řidičem žádná omezení tmavosti aplikované folie neplatí.

Před samotnou montáží by měla instalační firma skla před zákazníkem proměřit, nabídnout danou folii, po instalaci opět před zákazníkem změřit a vydat certifikát o provedené úpravě skel pro STK.

Sortiment tónovacích a bezpečnostních folií je velmi pestrý a dnes již i celkem široký.

Jednak lze vybrat z různých druhů barev, struktur a jejich velmi jemně členěných stupňů tmavostí, ale jsou k dispozici i tuningové folie a ochranné folie, které lze použít i na lak vozu a světlomety.

Bezkonkurenční špičkou jsou dnes velmi oblíbené nanokeramické folie, které ale za vyšší pořizovací cenu nabízí neskonale vysoký komfort bezpečnosti a dvojnásobné blokace tepla, než předchozí doposud používané typy folií.

Standartní záruky na folii a provedenou práci se dnes, vzhledem k jakosti dnešních materialů, pohybují od 5let výše.

Tolik výhod v jednom plastu…….no nekupte to !

Jak pomáhají fólie na skla šetřit lidské zdraví?

Jak pomáhají fólie na skla šetřit lidské zdraví?

Dnešní moderní okenní folie pomáhají šetřit lidské, ale i zvířecí zdraví. A vyzkoušet si to můžete doslova na vlastní kůži. V létě i v zimě. Máte-li dům nebo kancelář bez fólií, zeptejte se známých, kteří již folie na sklech mají.

Požádejte je o návštěvu za účelem srovnání stavu bez folií, s foliemi. Odborná firma vám dnes dokáže teplo na oknech i změřit a navrhnout optimální folii pro váš interier doma či kanceláři nebo v automobilu.

Trendem posledních let a celosvětového vývoje na poli okenních folií je ta skutečnost, že byly vyvinuty již velmi světlé folie, které umí blokovat stejnou tepelnou energii (ne-li vyšší), jako ještě před pár lety folie tmavé, či zrcadlové.

Nadneseně „ od ponurých let minulých ke světlým zítřkům “.

Fólie pomáhají v létě i v zimě. V létě zadržují přílišné teplo venku a v zimě cenné teplo zadržují uvnitř domu. Můžete se tak postarat o zdraví celé rodiny. A není to drahé.

Čemu můžete zabránit?

 • Chřipkám, angínám i zvýšené únavě z přehřátí nebo prochlazení
 • Vaše pokožka již nebude jen suchá, ale získá zpátky přirozenou vlhkost
 • Zlepšení stavu při dlouhodobých chronických onemocnění
 • Přestanete na své tělo aplikovat náhlé změny teploty – budete ve stabilním prostředí
 • Vyřešíte své problémy s dýcháním. Nemusíte pokaždé používat klimatizaci v létě a v zimě se dají ušetřit výdaje za topení
 • Ochráníte svou pokožku a interier vozu před škodlivým UV zářením

Všechna Vaše zvířena bude žít spokojený život se spokojenou rodinou. Děti budou v teple v zimě a nebudou se přehřívat v létě.

Jak tedy na to?

U instalace na stavební sklo (domy, byty, kanceláře):

Zakupte a nechte si nainstalovat naše nové folie na okna : nano-polymery I-SOL XT, které zadrží neuvěřitelných 88% infra-červeného světla (IR) které s sebou přenáší ono známé a nepříjemné vedro dovnitř bytu.

U instalace na automobily:

Při použití našich nových fólií na okna u autofólií I-MAX vytvoříte neprodyšnou barieru proti těmto paprskům. Tím také efektivně zamezíte prostup až neuvěřitelných 95% tepla skrze skla do interieru auta.

Zjednodušeně se dá říci, že při použití folií I-MAX nebo I-SOL XT nemusíte používat v přechodných obdobích klimatizaci jak v bytě či kanceláři, tak v autě. Protože získáte zdravé klima pro obyvatele domu a řidiče.

Kontakty na prodejce

SUNPRO Brno, https://sunpro.cz/ Telefon: 603 360 423, E-mail: info@sunpro.cz

Právnická fakulta Masarykovy University v Brně

instalace fólií

V červenci roku 2017 jsme realizovali v prostorách Právnické fakulty MU v Brně projekt , jako součást rekonstrukce I.np jižního křídla budovy, který byl zaměřen na omezení nadměrného tepla v kancelářských a výukových prostorách fakulty, dodatečnou instalací okenních protislunečních folií.

Čtěte více