Tónování autoskel

Nyní není nic aktuálnějšího, teď v době letních dnů, než jak vyřešit tepelnou nepohodu v interiérech automobilů. Pokud ještě nemáte opravdu účinné okenní folie na sklech vašeho automobilu, je nejvyšší čas si je pořídit.

Vždyť klimatizace, byť je již dnes téměř v každém prodávaném voze, nemusí splnit všechny očekávání, jež máte při cestování za úmorných letních dnů. Asi se nabízí věc vysvětlit:

Při jízdě vaším autem klimatizace vychladí sice prostor vozu na danou nastavenou teplotu, ale nevyřeší problém dokonale. Za skly vašeho vozu vzniká sálavé teplo infračerveného záření a to lze účinně odstranit pouze okenními foliemi, ne klimatizací. Nejúčinnější typy odstraní až 96% infračerveného záření. Keramické folie zablokují sálavé teplo od skel na vaši tvář, krk, ruku. Za skly se poté budete cítit jako v bavlnce.

Dodatečným tónováním skel získáte:

  • snížení teploty za jízdy ve vozidle
  • vytvoření soukromí
  • nový design automobilu
  • dokonalou ochranu před slunečními paprsky a oslněním
  • ochranu před škodlivým UV zářením
  • zpevnění, zpružnění a ochranu skla před vloupáním

Profesionální firma, zabývající se polepy skel, vám nabídne, jak ideálně polepit vaše skla. Operace trvá pouze pár hodin a není automobil nijak zvlášť na práci připravovat. Je nutno dodržet ovšem jistá pravidla. Na předních bočních sklech by prostup světla okna s folií neměl poklesnout pod hranici 70%, všechna ostatní skla za řidičem jsou bez limitu tmavosti.

Před montáží by vám měli změřit přední skla, jestli není překročen limit vyhlášky MD ČR. Po nalepení folií vám firma vydá osvědčení o provedené úpravě skel a pro kontrolu STK.

Ten , kdo jednou okusil keramické folie na svém automobilu, může srovnávat a ví, že auto bez těchto folií už by si nikdy nepořídil.