Tónování autoskel

Ztmavování skel, nebo-li tónování není pouze estetickým nebo nadbytečným nadbytečným prvkem úprav vozidel. Řeší jej přímo automobilky tak i firmy, zabývající se dodatečnou úpravou aut (tuningem).

Je to velmi praktický prvek, který by mělo mít dle nás každé vozidlo. A proč je tónování skel foliemi stále více populární způsob ztmavení skel aut? Především si velká většina zákazníků zvykla po letech na jeho výhody. Výhody tónovaných skel na vašem automobilu:

  1. Zvýšení bezpečnosti řidiče (méně stresu a větší soustředěnost)
  2. Úspora peněz (nižší provoz klimatizace)
  3. Omezení sálavého tepla od přehřátých skel (malé děti mohou klidně spát)
  4. Maximální ochrana před UV zářením (ochrana očí, čalounění, kůže, plastů)
  5. Zpevnění skel (před rozbitím a zloději)
  6. Krom estetického hlediska vytváří i dostatečné soukromí ve vozidle

Montáž folií na váš automobil od profesionálů, trvá pouze pár hodin, u jednodušších a malých vozů někdy i na počkání. Případně lze při vhodných instalačních podmínkách montáž provést přímo u zákazníka.

Tónování autoskel

Nejen že díky tónování nedochází k přehřátí interieru, ale mnoho řidičů také neví, že klimatizace nezablokuje sálavou tepelnou energii, která pracuje těsně za vašimi skly. Klimatizace vychladí pouze prostor vozu, ovšem ne místo, kde má řidič a jeho spolucestující hlavu. Tam bohužel stále pracuje sálavá teplo, které odfiltrujeme jen bezkonkurenční nabídkou – NANOKERAMICKOU FOLIÍ. Folie blokuje neuvěřitelných 95% tepel. energie za sklem !!!!, o čemž se u nás zákazník (fyzicky i na přístroji) může přesvědčit ještě před instalací na své auto.