Ochranné folie na světlomety a lak vozu

Fólie ochranné na lak a světlomety jsou vyrobeny z PVC neb polyuretanu a jsou podobné foliím bezpečnostním, aplikovaným na skla vozu. Jsou rovněž čiré, průhledné, většinou s tloušťkou od 0,1 do 0,3 mm a používají se na místech, kde je potřeba ochránit povrch lakované části vozu.

Protože ochranné folie jsou po aplikaci na stávajícím laku téměř nepozorovatelné, je možno jimi potáhnout karoserii jen částečně (jednotlivé vybrané díly) nebo lze potáhnout i celý vůz. Folie z výše uvedených materialů mají slušnou tvarovací schopnost a odborná firma je dokáže nainstalovat dnes již na jakýkoliv tvar vozu nebo jeho části.

Povrch ochranné fólie je odolný proti běžnému mechanickému a chemickému poškození. Samotná folie je dobře tvarovatelná a zkušený technik ji při aplikaci dokáže nalepit i na více klenuté a zahnuté plochy a do méně přístupných míst.

Takto aplikovaný materiál dokáže posléze velmi účinně ochránit lak a světlomety před poškozením od odletujících kamínků, před větvičkami, od soli, olejových a asfaltových znečištění, před vandaly, trusu ptáků, nechtěným odřením, ale také před agresivním sluncem a jeho UV zářením, apod.

Trvanlivost těchto folií se pohybuje od 4-8 let a je dána, typem aplikované folie, dobou expozice slunečního záření, pozicí jednotlivých ploch, možností garážování vozu a jeho údržbou. Folie jsou plně omyvatelné.

Využijte mimosezoních slev a nechte si nalepit ochrannou folii na lak vašeho miláčka !