Okenní tepelně izolační fólie

Se začátkem podzimních a zimních měsíců většina motoristů přemýšlí, kdy přezuje svá auta do „ druhých bot“. Také obyvatelé bytů a rodinných domů vymýšlejí, jak uspořit peníze za vytápění, tedy v podstatě jak obléci tento byt či dům do „nového“, lepšího izolantu.

Z hlediska stavebních úprav mnoho lidí řeší problematiku energetických úspor většinou zateplováním fasád, obvodových zdí, výměny starých oken za nová, výměnou zdrojů tepla apod. Ovšem mnozí zapomínají, že úsporu lze najít i v dodatečné malé a elegantní úpravě stávajících skel a to tím, že je odborně potáhneme tepelně izolační folií.

Tepelná izolace pomocí fólie

U některých bytů a rodinných domů to není zanedbatelná plocha, kde dochází k významným únikům tepelné energie skrze skla. Poměr obvodového pláště a celkového prosklení může činit i 25-30 %. Sklo je velmi vodivé, z hlediska vedení tepla, je tedy velmi nedokonalý materiál. U skel dochází k největším únikům tepelné energie z budov.

Někteří lidé se rozhodnou přímo pro radikální řešení – výměnu skel. Tato operace řeší zcela jistě problém s tepelnou izolací, není ale tím nejlevnějším a nejrychlejším řešením.

Alternativní elegantní a mnohem levnější řešení právě v těchto měsících nabízí aplikace okenních tepelně-izolačních fólií. Tato technika je pro zákazníka téměř bezodpadová, realizovatelná okamžitě, bez jakéhokoliv zásahu do konstrukce oken, bez prachu, špíny, bourání, atd. Navíc práce zabere pouze pár hodin.

Tepelně izolační fólie

Tepelně-izolační folie P60 se lepí mokrým způsobem na vnitřní stranu skel. Folie je velmi světlá, z vnitřní strany oken, téměř nepozorovatelná, neztmaví tedy váš interier. Naopak, navíc dokáže při pohledu zvenčí vytvořit jisté soukromí. Je lehce nazlátlé barvy a elmininuje až 40 % tepelných ztrát. Navíc blokuje 99% škodlivého UV záření, jež prochází skly. Tudíž, nejenže folie zateplí Váš byt či rodinný dům, ale způsobí také to, že všechny předměty v interieru budou i po letech zachovalejší a bez vyšisování od slunce v letních měsících.

Garantujeme špičkovou profesionální instalaci, s dlouholetou zárukou na montáž i samotný materiál – až 10 let.

Neváhejte a informujte se u odborníků, kteří vám rádi poradí s výběrem.