Tónování autoskel – výhody nejen teplotní

Tónování či ztmavování skel není v době stále se zvyšujících letních teplot pouze estetickým a zdálo by se říct nadbytečným prvkem, ale právě naopak. Je to především velmi praktický prvek, který by mělo mít každé vozidlo.

Ptáte se, proč je tónování skel foliemi stále více populární způsob ztmavení skel aut? Proč stále více lidí nachází oblibu v tomto doplňku? Představuje totiž větší bezpečnost cestujících a ochranu před nepříjemným sluncem a teplem. A pokud Vám záleží na bezpečnosti vašeho majetku, chcete ochránit interier a posádku od nadměrného přehřívání a nadbytečného oslunění, chránit zrak váš a vašich nejbližších, pak byste neměli váhat už ani minutu!

Estetický vzhled auta – pomocí zatmavovací fólie

Celá montáž u zkušených profesionálů, zabývajících se touto činností trvá jen pár hodin, není automobil nijak zvlášť na práci připravovat. Na trhu je dostatek tmavostí a barevných odstínů, tak aby výsledný efekt vyhovoval vašim konkrétním funkčním i estetickým požadavkům.

Je ale nutno dodržet jistá pravidla. Na předních bočních sklech by prostup světla (po aplikaci folie) neměl poklesnout pod hranici 70%, všechna ostatní skla za řidičem jsou bez limitu tmavosti.

Zabraňte přehřátí interiéru

Nejen že díky tónování nedochází k přehřátí interieru, ale mnoho řidičů také neví, že žádná klimatizace na světě neumí blokovat sálavou tepelnou energii , která pracuje těsně za vašimi skly. Klimatizace vychladí pouze prostor vozu, ovšem ne místo, kde má řidič a jeho spolucestující hlavu. Tam bohužel stále pracuje sálavá teplo, kterého se zbavíme pouze potažením skel folií. Bezkonkurenční nabídkou na trhu je před pár lety novinka – NANOKERAMICKÁ FOLIE, která umí odfiltrovat až 95% nepříjemné sálavé tepel. energie za sklem !!!!

Velké výhody tónovaných skel na vašem automobilu:

  1. Zvýšení bezpečnosti řidiče (méně stresu a větší soustředěnost)
  2. Úspora peněz (nižší provoz klimatizace)
  3. Omezení sálavého tepla od přehřátých skel (malé děti mohou klidně spát)
  4. Maximální ochrana před UV zářením (ochrana očí, čalounění, kůže, plastů)
  5. Zpevnění skel (před rozbitím a zloději)
  6. Krom estetického hlediska vytváří i dostatečné soukromí ve vozidle