Protisluneční fólie pro byty, zimní zahrady, kanceláře, skladové haly

Od brzkých jarních až do podzimních měsíců trápí mnoho lidí nadměrné teplo, jak doma, tak v práci, které vzniká ohřevem skel od slunečních paprsků. Tuto nepříjemnost lze poměrně snadno eliminovat samolepícími protislunečními foliemi, které se aplikují na skla oken.

Většinou se lepí zvenčí. Další přidanou hodnotou těchto folií je pak i útlum slunečního záření (jistého zastínění před ostrými slunečními paprsky) a vytvoření částečného soukromí. Nejvýkonnější typy fólií mohou účinně odrazit až 88 % sluneční energie.

Nechte si poradit odborníkem

S problematikou, jakou folii si vybrat, vám dnes poradí profesionální firma, zabývající se dodávkou a instalací okenních folií. Folii předvede, nabídne optimální variantu tmavosti, reflexe a účinnosti. Dnes se můžete sami přesvědčit přímo na přístrojích, jak folie funguje, jak je účinná, i když nesvítí momentálně slunce.

Protisluneční fólie

nanokeramická folie I-SOL 70XT/INFRASOLProtisluneční fólie se vyrábějí ve dvou základních provedeních – reflexní (zrcadlové) a nereflexní. Reflexní fólie jsou účinnější proti teplu, ovšem tam, kde je nelze nebo nechce zákazník použít, používáme fólie s malou reflexí (Sputter), popřípadě fólie nereflexní. Z nereflexních folií vás zaujme jistě velmi světlá nanokeramická folie, jež blokuje až 88% infračerveného záření.

Všechny námi dodávané fólie mají účinný 99 % UV filtr, který zamezuje nadměrnému blednutí barev, chrání předměty v interiéru před stárnutím a vyšisováním od slunce, přispívá k ochraně zdraví osob.

Protisluneční fólie na budovy je možno pořídit s průhledností od 15-70 % prostupu světla.

Instalace protislunečních fólií je poměrně rychlá, cenově dostupná a efektivní.

Protisluneční fólií snadno dosáhneme teplotní pohody v interiéru bez astronomických nákladů na klimatizaci a její provoz. Je to jednorázová položka, navíc cenově výhodnější než klimatizace. 

klimatizace vám na rozdíl od folií naskočí do rozpočtu každoročně navíc i další provozní výdaje za chlazení.