Okenní tepelně izolační fólie

S nástupem podzimních a zimních měsíců tak, jako většina motoristů přezouvá svá auta do zimy na lepší obutí , lidé nakupují nové zimní oblečení, zvířata převlékají svou srst,  tak někteří obyvatelé bytů i rodinných domů přemýšlejí o tom, jak uspořit a nevydat zbytečné peníze za vytápění, tedy v podstatě jak obléci tento byt či dům do „nového“, lepšího izolantu.

Zateplení domu

Někdo zatepluje fasádu, obvodové zdi, ale zapomíná se na to, že lze dodatečně zamezit únikům tepla i na stávajících sklech. Na ty se trochu zapomíná. Přitom u některých staveb to není zanedbatelná plocha, kde dochází k významným únikům tepelné energie skrze skla. U moderních budov, bytů a rodinných domů může činit poměr obvodového pláště a celkového prosklení i 25-30% .

Izolace sklem nebo izolace pomocí fólie na sklo?

Sklo je velmi vodivé, z hlediska vedení tepla, je tedy velmi nedokonalý materiál, propouští též škodlivé UV záření. U skel dochází k největším únikům tepelné energie z budov. Někteří lidé se rozhodnou přímo pro radikální řešení – výměnu skel.

Tato operace řeší zcela jistě problém s tepelnou izolací, není ale tím nejlevnějším a nejrychlejším řešením. Elegantní a mnohem levnější řešení právě v těchto měsících nabízí problematika okenních tepelně-izolačních fólií. Tato technika aplikace folie je realizovatelná okamžitě, bez jakéhokoliv zásahu do konstrukce oken, bez prachu, špíny, bourání, atd.

Tepelně izolační fólie P60

Naše tepelně-izolační folie P60 se lepí na vnitřní stranu oken a s jistotou můžeme prohlásit, že folie je velmi světlá, z vnitřní strany oken, téměř nepozorovatelná. Folie neztmaví Váš interier. Naopak , navíc dokáže při pohledu z exterieru vytvořit jisté soukromí. Je lehce nazlátlé barvy a elmininuje až 40% tepelných ztrát. Navíc blokuje až 99% škodlivého UV záření, jež prochází skly.

Tudíž, nejenže folie zateplí Váš byt či rodinný dům, ale způsobí také to, že všechny předměty v interieru budou i po letech zachovalejší, nebudou tedy vyšisované od slunce v letních měsících.

Garantujeme špičkovou profesionální instalaci, s dlouholetou zárukou na montáž i samotný materiál – 10 let.

Nabízíme Vám jednoduché a účinné řešení, pořiďte si do oken tepelně-izolační folie.