Jak ušetřit nemalé peníze za nezateplená skla!

Letos nás všechny potkalo nemilé překvapení v podobě rapidního zdražení energií a z predikce vývoje cen na trhu je každému již jasné, že tuto navýšenou nemalou položku v rodinném rozpočtu budeme pravděpodobně řešit již každým rokem.

Obyvatelé bytů a rodinných domů vydávají nemalé částky na zateplení fasády, ovšem na okna, z hlediska úniku tepla, se mnohdy zapomíná.

Málokdo má dnes již jednoduchá zasklení oken, ovšem ani izolační dvojskla v plastových, dřevěných i hliníkových oknech mnohdy již po létech nesplňují ty nejpřísnější požadavky, kladené na dnešní stavby a jejich co nejdokonalejší tepelnou izolaci. My nabízíme velmi elegantní, čistou a rychlou metodu zateplení vašich skel a tou je instalace tepelně-izolační okenní folie.

Na tuto práci není potřeba žádná dlouhá příprava, vše se provádí bez bourání a výměny skel. Vaše skla dokážeme potáhnout tenkou průhlednou polyesterovou folií, která necloní a nesnižuje průnik světla do místnosti. Folie, svými tepelně izolačními vlastnostmi v podstatě nahradí ve stávajících oknech třetí sklo, čili zamezí úniku až 40% tepelné energie, která by jistojistě unikla skly.

Výhodou je, že není nutno okna před instalací nijak připravovat, umývat, čistit apod. Práce se samolepící tepelně-izolační folií je velmi čistá, bez nepořádku a bez dalších rizik. Kromě zateplení vašich skel folie brání průniku 99% škodlivého UV záření. Folie vytváří přes den svým lehkým nádechem na sklech mírnou reflexi a jisté soukromí.

Na rozdíl od investice do pořízení nových oken v řádu desítek tisíc korun, nabízíme cenově přijatelné řešení proti ztrátám tepla za podstatně nižší náklady.