Tepelně-izolační folie na okna

Základní funkcí tepelně-izolační fólie je zamezení prostupu tepelné energie do interiéru v létě a současné omezení tepelné ztráty v zimě.

Tyto folie jsou velmi světlé, prostup světla se u této řady fólií pohybuje kolem 75 %. Přitom svou mírnou vnější reflexí vytvářejí jisté minimální soukromí uvnitř interiéru.

Nekupujte zbytečně nová okna

Tepelně-izolační fólie šetří Vaše peníze. Pokud Vás trápí únik tepla a rostoucí účty za topení, nemusí to nutně znamenat výměnu oken. Než se tedy rozhodnete vyměnit stará okna za nová, zeptejte se nejprve u nás.

Jaké jsou výhody tepelně-izolačních fólií?

Hlavní výhodou těchto folií je, že představují rychlé řešení pro omezení tepelných ztrát.

Fólie jsou aplikovány pouze z vnitřní strany skel. Navíc je můžete instalovat ihned bez stavebních úprav a bez ohledu na počasí.

Jde o minimální finanční investici, proto fólie představuje nejlevnější úpravu, která zamezí úniku tepla. S aplikací tepelně-izolační fólie je také současně odfiltrováno 99 % škodlivého UV záření. V letních měsících je tak omezeno pronikání slunečních paprsků, a tím je snížena teplota interiéru.

V mnoha případech instalace tepelně-izolační fólie omezí i rosení oken.

Kde tepelně-izolační fólii použít?

Tyto fólie představují dokonalejší izolaci v bytech, rodinných domech, komerčních a průmyslových objektech, velkých výlohách, zimních zahradách, na střešních oknech, a dalších prosklených plochách.

Fólie mají také velkou zálibu u majitelů historických budov, muzeí, obrazáren, galeríí.

Tam, kde většinou není povoleno měnit okna nebo nějak zasahovat do konstrukce budovy.

Proto je v těchto případech možné zamezit únikům tepla alespoň pomocí tepelně-izolačních fólií.