Okenní tepelně-izolační folie – rychlé a elegantní řešení úspor

Venkovní teploty nadále stále klesají, a zákazníci v této aktuálně nelehké době vysokých cen čelí stále stejnému problému – jak uspořit vysoké výdaje za vytápění.

Tak, jako většina motoristů přezouvá svá auta do zimy na lepší obutí a lidé nakupují nové zimní oblečení, obyvatelé bytů i rodinných domů přemýšlejí, jak obléci tento byt či dům do „nového“, lepšího, úspornějšího. K celkové úspoře faktur za vytápění objektu vedou známé cesty jako např. zateplení fasády, změna zdroje vytápění, pořízení tepelného čerpadla , a podobně.

Méně známá cesta k úsporám vede přes zateplení skel u stávajících oken. U některých objektů to není zanedbatelná plocha, kde dochází k významným únikům tepelné energie skrze skla. U některých moderních budov, bytů a rod. domů může činit poměr obvodového pláště a celkového prosklení i 25-30% .

A tady jsou velké rezervy v možnostech zákazníka. Sklo je velmi vodivé, z hlediska vedení tepla, je tedy velmi nedokonalý materiál. U starších typů oken dochází k největším únikům tepelné energie z budov. Nabízí se řešení – výměna těchto oken.

Problém ale není tím nejlevnějším řešením, kdy investice v řádu statisíců nebere v potaz daleko elegantnější a rychlejší řešení a to je pořízení okenních tepelně-izolačních folií na stávající skla. Toto je realizovatelné okamžitě, bez jakéhokoliv zásahu do konstrukce oken, bez prachu, špíny, bourání, atd.

Naše kvalitní tepelně-izolační folie P 60 Infrasol se lepí na vnitřní stranu oken, je velmi světlá, tudíž neztmaví interier. Na oknech je folie prakticky neznatelná. A naopak při pohledu z exterieru vytvoří jisté soukromí, svou mírnou zlatavou reflexí.

Folie obsahuje galvanicky rozpuštěné kovy, jako zlato, titan, chrom, které jsou schopny eliminovat část infračerveného záření v objemu cca 25-27% tepelných ztrát, unikajících okny. Navíc blokuje až 99% škodlivého UV záření. Tudíž, nejenže folie zateplí Váš byt či rodinný dům, ale způsobí také to, že všechny předměty v interieru budou i po letech zachovalejší a nebudou vyšisované od slunce.

Garantujeme špičkové provedení instalace, doprovázené desetiletou zárukou.